O PRACOWNI

Pracownia IN&OUT DESIGN została założona w 2002 r. przez Arkadiusza Olszankę. Od 2013 roku pracownia jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz. Od początku projektujemy w „rodzinnym” zespole wraz z Dorotą Krawczyk-Olszanką.

W naszej pracowni skupiliśmy się na zaoferowaniu klientom maksimum komfortu poprzez kompleksową realizację naszych pomysłów. Dążymy do jak najdokładniejszego zrozumienia potrzeb naszych klientów, tak aby projekty były dokładnie tym czego klienci od nas oczekują.

Projektujemy architekturę nowoczesną, wymykającą się ogólnie przyjętym schematom, z naciskiem na indywidualność i nowatorstwo rozwiązań. Lubimy łączyć style i materiały pozornie ze sobą kontrastujące. Chcemy aby projekty cechowało ciepło i oryginalność stąd staramy się nadać każdemu wnętrzu jego własny charakter, operując zarówno funkcją jak i formą. Dużą uwagę przywiązujemy do rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych, światła we wnętrzu i integracji wnętrz. Dbamy o detale i jakość ich wykonania.

Zapraszamy do współpracy.

DSC_7598 (1)

In&Out Design

Architektura wnętrz

telefon

(+48) 602 77 55 18