PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Pracownia IN&OUT DESIGN to połączenie pasji, zaangażowania i pragnienia ciągłego rozwoju. To chęć spełniania oczekiwań Klientów, poszukujących życiowego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa. Korzystając z moich usług, macie Państwo możliwość stworzenia takiej przestrzeni życiowej albo warunków pracy, dzięki którym zyskacie wygodę oraz satysfakcję.

Projektowanie wnętrz odbywa się zawsze na kilku etapach, w trakcie których poznajemy wzajemnie swoje możliwości i oczekiwania. Tworzona jest koncepcja, odzwierciedlająca Państwa potrzeby oraz charakter, a następnie projektant przechodzi do działania. Moją specjalnością są projekty wnętrz mieszkań, biur, obiektów użyteczności publicznej, ale nie ograniczam się tylko do tego. Dokonuję również modernizacji, wykonuję rysunki techniczne zróżnicowanych instalacji, kosztorysuję i doradzam. Jednym słowem – kompleksowo i w pełni indywidualnie realizuję wszystkie zlecenia – od pomysłu, do realizacji.

Każda tworzona przeze mnie aranżacja wnętrz musi mieć indywidualny charakter, a kiedy sam nie jestem przekonany co do danej koncepcji, w ogóle nie wprowadzam jej w życie. Jestem perfekcjonistą, dążącym do doskonałości w przypadku każdego zlecenia i zawsze chcę oglądać ostateczny efekt w postaci wspaniałych pomieszczeń – niebanalnych, oryginalnych i komfortowych. Jako architekt dokonuję indywidualnej wyceny i poświęcam Klientowi tyle czasu ile będzie potrzeba, by ustalić wszelkie szczegóły projektowanego wnętrza. Jestem otwarty na pomysły i współpracę – już teraz moje projekty wnętrz są realizowane w oparciu o porozumienie z najlepszymi wykonawcami oraz dostawcami materiałów. Wszystko po to, aby na każdym etapie realizacji zasady współpracy były jasne, a wszystkie realizowane zlecenia spełniły Państwa oczekiwania.

In&Out Design

Architektura wnętrz

telefon

(+48) 502 27 77 49